Görseller Hazırlanıyor
Lütfen Bekleyin
0531 437 82 00
0546 280 3,4 34

Sipariş Bilgileri

 •  + Teslimat Süresi Ne Kadar?
  Teslimat süresi kredi kartı ile alışveriş yapıldığı takdirde hemen bşlar. Siparişiniz ödemeniz onaylanır onaylanmaz hazırlanmaya başlar. Havale yöntemi ile alışveriş yapıldığı takdirde ödemenizin hesaplarımıza geçip geçmediği her mesai başlangıcında kontrol edilir ve ödemesi hesabımıza geçen siparişlerin hazırlanmasına başlanır. siparişleriniz 3 gün içerisinde teslim edilir.
 •  + Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?
  Firmamızın Aras Kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Ürünleriniz güvenli ve ücretsiz bir şekilde Aras Kargo ile gönderilir.
 •  + Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?
  Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize ve cep telefonunuza siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
 •  + Sipariş teslimi sırasında başkaca bir ücret ödemem gerekiyor mu?
  Siparişlerinizi teslim sırasında herhangi bir kargo ücreti vs. ödemeniz gerekmemektedir.
 •  + Hasarlı ürün ulaşması durumunda ne yapmalıyım?
  Siparişiniz teslim esnasında dış kolide bir problem hasar tespit ettiğiniz zaman kargo görevlisine bununla ilgili detaylı bir tutanak tutturmalısınız. Siparişi teslim aldıktan sonra paketten çıkan üründe hasar olması durumunda da yine kargo firmasını arayarak tutanak tutturulmalı bununla ilgili kargo firmasından dönüş yapılmadığı takdirde ise hemen tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Hasarlı ürünlerinizin değişim ve iade süreçleri hakkında detaylı bilgi almak için iade şartları bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.
 •  + Faturam Gönderilmedi Ne yapmalıyım?
  Faturalarınız ürünler ile birlikte ayrılmaz bütün olarak kargo firmsına teslim edilmektedir. Faturalar kolinin dışında bulunan şeffaf bir cep poşet içinde sizlere ulaştırılmaktadır. Aksi halde faturanız belirtilen yerde bulunmuyor ise mutlaka tutanak tutturmalı ve bununla ilgili tarafımızla iletişime geçmelisiniz.
 •  + Siparişimden farklı bir ürün elime ulaştı. Ne yapmalıyım?
  Farklı veya hatalı gelen ürün söz konusu olması durumunda bizimle iletişime geçerek daha sonra ürünü tüm fatura ve aksesuarları ile birlikte kargo firmasına teslim ederek tarafımıza göndermelisiniz. Ürünler elimize ulaşır ulaşmaz değişim işlemleriniz başlatılacaktır.
 •  + Kargo teslimi için adreste bulunmaz isem ne oluyor?
  Kargo görevlisi adreste kimseyi bulamaması durumunda size bırakacağı ihbar notu ile kargonuzu şubeye getirir. Şubeye getirilen kargolarınız kargo şubesinde 3 gün bekletilmektedir. Bu gibi durumlarda kargonuzu ilgili şubeye giderek teslim almanız gerekmektedir.
 •  + Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?
  Tüm Türkiye genelinde siparişiniz oluşturabilmeniz mümkündür.
 •  + iade koşullarınız nelerdir?
  Bununla ilgili sitemizin iade şartları bölümünde ayrıntılı bir şekilde bilgi verilmiştir. Sitemizin ilgili bölümünü ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
 •  + Kusurlu ürünleri nası iade ediyoruz?
  Siparişleriniz teslim edilmeden önce bir çok testten ve onaydan geçerek sizlere ulaştırılmaktadır. Yine de böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda 14 gün içerisinde iade ve değişim sürecinizi başlatabilirsiniz. Hasarlı ürün teslim aldığınızda mutlaka bu durumu belirtir bir tutanağı kargo görevlisine tutturmalısınız. Ürün elimize ulaştıktan sonra yapılacak kontroller sonucunda kullanımdan kaynaklı bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza ödenir veya isteğinize bağlı olarak başka ürünle değiştirilir. Kullanıcı dolayısı ile oluşan hasarlardan firmamız sorumlu değildir.

This site has been prepared with iKobi ® e-commerce systems.