Görseller Hazırlanıyor
Lütfen Bekleyin
0531 437 82 00
0546 280 3,4 34

Ödeme Bilgileri

 •  + Ödeme Seçenekleriniz Nedir?
  İnternetten güvenli alışveriş yapabilmek son derece önemlidir. Alışverişlerinizi 2 farklı sistemle yapma imkanına sahipsiniz. Kredi kartı / Banka Havale ve EFT Yolu ile ödeme yapabilirsiniz
 •  + Kredi Kartına Taksit Yapıyor musunuz?
  Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm banka kartlarına tek çekim veya taksit imkanı bulunmaktadır. VADE FARKSIZ 6 TAKSİT imkanı bulunmaktadır.
 •  + Taksitle Alıveriş Yapılması Durumunda Vade Farkı Alınıyor mu?
  Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile ilgili taksit vade oranlarını ürün detay sayfasından yada sipariş adımlarında görebilirsiniz.
 •  + Hangi Kredi Kartı Tipleri Geçerli?
  Alışveriş sitemizde Visa ve MasterCard geçerli olmaktadır.
 •  + Kredi Kartı Olmaması Durumunda Nasıl Alışveriş Yapabilirim?
  Sitemizden Kredi Kartı kullanmadan da alışveriş yapmak mümkün. İlgili Bankanın ATMsinden veya internet bankacılığı aracılığı ile Banka Havale veya Eft yolu ile alışveriş yapabilirsiniz.
 •  + Havale / EFT yaptığım halde, neden siparişim ''ödeme bekleniyor'' olarak gözüküyor ?
  Havale veya EFT ile alışveriş yaptığınızda, bilgilerinizi açıklama kısmında belirtmeniz gerekmektedir. Açıklama kısmına sipariş kodunu yazmayı unutmayınız. Aksi halde siparişlerinizin kimlerce verildiğinin tespitini yapmamız mümkün değildir. Dolayısıyla bu bilgilerin ödeme yapılırken yazılması yada daha sonra bize e-mail olarak gönderilmesi gerekmektedir. Ürünlerinizin teslim aşamasında olasıbir aksaklık yaşanmasının önüne geçilmesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

This site has been prepared with iKobi ® e-commerce systems.