Görseller Hazırlanıyor
Lütfen Bekleyin
0531 437 82 00
0546 280 3,4 34

Hakkımızda

Dekoratif açıdan evinizin tamamlayıcı parçası olan kanvas tablolar, profesyonel bir kadro tarafından % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Fiyat performans açısından en uygun fiyat ve yüksek kalite işçiliik ile hhizmet veren tabloexpress firmamız, sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar geçen sürede  müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kanvasdekor Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Canon Yüksek Çözünürlüklü Baskı Kalitesi

,Satın almış olduğunuz hiçbir tablo da görüntü bulanıklığı, netlik sorunu veya piksel bozukluğu söz konusu değildir.

Ürünler yüksek kalitede baskı imkanı sunn hp kalitesi ile basım yapılmakta ve son derece canlı ve çözünürlüğü yüksek bir biçimde sizlere teslim edilir.

Tablolarımız ömür boyu solmamama ve canlılığını koruma özelliğine sahiptir.

Kullandığımız Malzemeler Hakkında

Tuval kalitesi olarak en iyi kaliteye sahip olan %100 pamuk kumaş tuvaller üzerine baskı yapılmaktadır. Bu sayede ürünleriniz hiçbir zaman bollaşma ve solma gibi problemlerle karşılaşmaz.

Kullanmış olduğumuz son derece dayanıklı olan ahşap şaseler, zamanla eğilme bükülme vs yapmadan ömür boyu aynı kalitede kalma özelliğine sahiptir.

Özenle hazırlanan tablolarınıza en son aşamada yüzey koruyucu uygulanarak teslim edilir. Bu sayede dış etkenlerden hiçbir şekilde zarar görmez.

Tablolarınız standart şekilde 3 cm kenar kalınlığına sahiptir ve tablo kenarları mecvut resmin dokusunu devam ettirecek şekilde tasarlandığından direk olarak asılmaya uygundur. Herhangi ikinci bir çerçeve kullanmaya gerek kalmamaktadır.

KENDİN TASARLA 

Kendin tasarla seçeneğimiz ile dilediğiniz resimleri tabloya dönüştürebilir, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ya da sevdiklerinize bu anılarınızı tabloya dönüştürerek hediye edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendin tasarla bölümümüze tıklayarak bir fotoğraf seçmek ve bu fotoğrafı ne şekilde bastıracağınıza karar vermek. Sevdiklerinizi mutlu etmek bu kadar basit...

Tablolarınız Kullanıma Hazır Bir Şekilde Teslim Edilir

Tablolarınız duvara asma aparatı üzerine monte edilerek gönderilir. Duvara asma aparatını geçireceğiniz duvar çivileri ise tablonuzla birlikte gönderilmektedir.

Ücretsiz, Hızlı Kargo ve Özenle Pakletleme

Kargolarınız sipariş aşamasından sonraki 3 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Zamanında teslimat sözümüz ile herhangi bir mağduriyete yer verilmesine imkan sunmadan siparişlerinizi hızlı bir biçimde teslim ediyoruz. Özenle paketlenen kargolarınız son derece sağlam bir biçimde kargo firmasına teslim edilir ve hiçbir deformasyona uğramadan sizlere ulaştırılır.

Taksitli Ödeme İmkanı ve Farklı Ödeme Seçenekleri ile Alışveriş Kolaylığı

,EFT ve Havale ile ya da tüm banka kartlarına tek çekim veya taksit imkanları ile kolaylıkla alışveriş yapma imkanı...

7/24 Müşteri Temsilcisi Desteği

Profesyonel hizmet sunan kanvasdekor firmamız her zaman ulaşılabilir olmak adına tüm sorularınızı yanıtlayacak müşteri temsilcilerimiz ile problem çözme odaklı anlayışı ile her zaman yanınızda. Müşteri danışma hattımızdan ya da mail adreslerimizden bizlere kolayca ulaşabilir tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

KanvasDekor Firması Olarak;

2010 yılından bu yana kanvasdekor firması olarak binlerce baskı ve müşteri memnuniyetine sahip olan firmamız %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. 4000 den fazla resim seçenekleri ile evinize renk katıyoruz. Aynı zamanda kendi tablonuzu tasarlama bölümümüz ile anılarınızı her zaman yaşatma imkanınıza tanık oluyoruz.  Kanvasdekor firmamız ister tablo galerimizden seçeceğiniz birbirinden faklı sanat eserleri veya resimlerle ya da kendi belirlemiş olduğunuz resimlerle evlerinize konuk oluyor. 

Birbirinden zengin içeriğe sahip olan tablo galerimizi keşfetmek, kategorilerimizi incelemek ve alışveriş yapmak için tablo galerisi bölümümüzü inceleyebilirsiniz. Modern sanattan başyapıtlara, eğlenceli tablolardan şık tablolara uzanan zengin kategori içeriğimize mutlaka göz atmalısınız...

 

This site has been prepared with iKobi ® e-commerce systems.